Ons Team

Overzicht medewerkers Van Dijk Bouw en Techniek

Directie

Frits van Dijk

Afdeling Directie
tel. (0)412-653322
frits@vdbt.nl

Jeroen van Dijk

Afdeling Directie
tel. (0)412-653374
jeroen@vdbt.nl

Verkoop Buitendienst

Bart van Eldijk

Afdeling Verkoop buitendienst
Relatiebeheer
tel. 06-24924744
bart@vdbt.nl

Verkoop Techniek

Sjaak Arts

Afdeling Verkoop techniek
Hoofd Techniek/Veiligheid  
tel. (0)412-653320
sjaak@vdbt.nl

Joris van Mierlo

Afdeling Verkoop techniek
Binnendienst
tel. (0)412-653329                      
joris@vdbt.nl


Swen van Hal

Afdeling Verkoop techniek
Binnendienst
tel. (0)412-653376
sven@vdbt.nl

Verkoop Bouw

Jan Janssen

Afdeling Verkoop bouw
Binnendienst
tel. (0)0412-653327
jan@vdbt.nl

Ronny Huysdens

Afdeling Verkoop bouw      
Binnendienst
tel. (0)412-653324
ronny@vdbt.nl

Balie

Dennis van Herpen

Afdeling Balie
Baliemedewerker
tel. (0)412-653328
balie@vdbt.nl

Ted Janssen

Afdeling Balie
Baliemedewerker                     
tel. (0)412-634831
balie@vdbt.nl

Technische dienst

Jan van Remmerden

Afdeling Technische Dienst
Monteur
tel. (0)412-634831
werkplaats@vdbt.nl

Inkoop

Marcel Janssen

Afdeling Inkoop
Inkoper
tel. (0)412-653326
marcel@vdbt.nl

Pierre van Loon   

Afdeling Inkoop
Prijsbeheer
tel. (0)412-653370
pierre@vdbt.nl

Administratie

Sonja Meulendijk

Afdeling Administratie
Crediteuren Administratie
tel. (0)412-653371
sonja@vdbt.nl

Sabine Belder

Afdeling Administratie
Debiteuren Administratie     
tel. (0)412-634831
sabine@vdbt.nl

Magazijn

Marco van den Bergh

Afdeling Magazijn
Gasverkoop/Magazijnmedewerker
tel. (0)412-653321
gas@vdbt.nl

Olaf van Orsouw                         

Afdeling Magazijn
Chauffeur/ Expeditie
tel. (0)412-643831
expeditie@vdbt.nl

Hellen van Breda

Afdeling Magazijn
Expeditie
tel. (0)412-634831
expeditie@vdbt.nl